Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Andrzejkowy Zawrót Głowy 2019 roku

Dodano przez MOPS Kalisz, 2019-12-05 11:49:59

    Pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu podjęli wspólną inicjatywę z pracownikami Książnicy Pedagogicznej i w dniu 30 Listopada 2019 roku zorganizowali dla 20 dzieci z rodzin korzystających z pomocy tutejszego Ośrodka Imprezę Andrzejkową.
    W tym dniu na dzieci zaplanowane było wiele atrakcji i niespodzianek. Dzień rozpoczęto od spaceru ulicami Kalisza, kierując się do miejsca imprezy, czyli Książnicy Pedagogicznej. Na miejscu czekały na dzieci atrakcje w formie gier zespołowych, kreatywnego tworzenia zakładek do książek, czytania na głos oraz wspólnego tworzenia wiersza. Następnie dzieci zaproszono dzieci do wspólnej zabawy i wróżb Andrzejkowych. Na zakończenie Imprezy wręczono dzieciom zestawy upominkowe oraz słodkie przekąski przekazane od pracowników Książnicy Pedagogicznej oraz sponsorów. Ogromna radość i uśmiech uczestniczących w imprezie dzieci, zadowolenie rodziców utwierdził pracowników socjalnych w ważności realizacji zamierzonej inicjatywy oraz niezwykłej wartości jaką ze sobą ona niesie.
    Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Książnicy Pedagogicznej i pracowników, a także do sponsorów za podjęcie wspólnej inicjatywy oraz nieodpłatne przekazanie upominków, gdyż to właśnie dzięki zaangażowaniu wszystkich dzieci mogły skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji, które wywołały szczere uśmiechy u dzieci.