Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Dodano przez MOPS Kalisz, 2022-01-31 12:25:56

    W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaliszu można skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologicznej oferowanej wszystkim mieszkańcom Kalisza. Psycholodzy Działu Interwencji Kryzysowej przy ul. Granicznej 1 udzielają pomocy osobom dorosłym i dzieciom w kryzysie emocjonalnym, potrzebującym wsparcia i porady psychologicznej, rodzinom w których występują konflikty czy problemy wychowawcze, osobom z niepełnosprawnościami lub uzależnionym. Kryzys psychiczny, to stan do którego dochodzi, gdy dana osoba nie może sobie poradzić z doświadczanymi trudnościami życiowymi. Kryzys może być doświadczeniem indywidualnym jak i zbiorowym.
    Przedłużający SIĘ kryzys psychiczny, bez odpowiedniej pomocy może prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia (obniżonego nastroju, depresji), jak i zagrażać życiu. Nie czekaj, warto sięgnąć po pomoc specjalistyczną
    Pracownicy Działu Interwencji Kryzysowej oferują każdemu możliwość kontaktu, który będzie wsparciem w trudnych chwilach.
    Z pomocy psychologicznej można skorzystać bezpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 19.30, a w sytuacjach zagrażających życiu całodobowo ,a  także w weekendy i dni świąteczne. W przypadku braku możliwości dotarcia osoby zainteresowanej uzyskaniem wsparcia do Działu Interwencji Kryzysowej, istnieje możliwość odbycia z psychologiem rozmowy telefonicznej lub osobistego spotkania w miejscu zamieszkania klienta. Rozmowy są poufne i objęte tajemnicą zawodową.

 

ZADZWOŃ, ODZYSKAJ SIEBIE!!!


TELEFON DO PSYCHOLOGÓW DZIAŁU INTERWENCJI KRYZYSOWEJ MOPS W KALISZU:

503 414 654, 503-414-661/ CAŁODOBOWO