Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Dostępne bezpłatne spotkania online z psychologiem i doradcą zawodowym

Dodano przez MOPS Kalisz, 2024-04-24 08:32:03

Dostępne bezpłatne spotkania online z psychologiem i doradcą zawodowym. Fundacja Inicjatyw Rozwojowych Inspira zaprasza do zgłoszeń na bezpłatne konsultacje online.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu informuje, że Fundacja Inicjatyw Rozwojowych Inspira prowadzi bezpłatne, przeprowadzane online konsultacje psychologiczne oraz spotkania z doradcą zawodowym. Dzięki działalności Fundacji m.in. dzięki dofinansowaniu z Narodowego Instytutu Wolności w ramach projektu pn. „Zdrowie w głowie” możliwe jest zapisanie się na bezpłatne konsultacje online – nawet do 7 spotkań ze specjalistą. Zgłoszenia przyjmowane poprzez maila: zdrowiewglowie@fundacjainspira.pl lub przez zakładkę „poradnia psychologiczna i rozwoju osobistego”. Link do formularza zgłoszeniowego - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0jLwjgISeIL_nQhJEUCLUQU2UPVZQc2RpXjUTtCccXaTvXw/viewform
Link do strony Fundacji - https://fundacjainspira.pl/.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej udostępnia link grzecznościowo, wszelkie pytania i zgłoszenia proszę kierować do  Fundacji Inicjatyw Rozwojowych Inspira.