Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

FESTYN RODZINNY ,,Grzybobranie”

Dodano przez MOPS Kalisz, 2019-09-30 12:47:45

    Asystenci rodzin z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu w dniu 27 września 2019 roku zorganizowali po raz kolejny festyn rodzinny dla rodzin objętych ich wsparciem i pomocą. W tym roku tematem przewodnim imprezy było ,,Grzybobranie”.   
    Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Kalisz, festyn odbył się w Leśnym Centrum Edukacyjnym ,,Las Winiarski”. Na uczestników imprezy czekały liczne atrakcje w tym między innymi: malowanie buziek, Zumba, pokaz Straży Pożarnej, liczne gry i zabawy dla dzieci, konkursy: skok w worku, rzut balonem z wodą oraz grzybobranie. Na uczestników czekały również pyszności z grilla oraz słodki poczęstunek.   
    Głównym punktem programu festynu była zabawa pt. ”Grzybobranie”,
w którą zaangażowali się wszyscy uczestnicy. Nasza impreza jednak nie udałaby się bez pomocy i zaangażowania sponsorów. którym jeszcze raz chcielibyśmy gorąco podziękować! Dzieci miały ogromną radość z licznych nagród ufundowanych przez hojnych sponsorów, do których należały firmy: „Arkan”, „Cezas”, „Polskie Mięso Krążyński”, „AJK Wielkopolskie Centrum Opakowań”, „Cukiernia Dziadka Rocha”, Państwo M. i S. Paraczyńscy, „Hurtownia Marker”, „Firma Mobile4U”, „Leroy Merlin”, „Mencel Jadwiga Zakład Cukierniczy”, „Makro Cash and Carry” oraz „Agromasarnia Marcin Suchorzewski”. Podziękowania kierujemy również do Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, która przeprowadziła pokaz sprzętu oraz p. Mai Ignaszak za zorganizowanie zajęć tanecznych – ZUMBA.   
    Cieszymy się z tak dużego powodzenia naszego przedsięwzięcia! Całemu spotkaniu towarzyszyła rodzinna, radosna atmosfera z oprawą muzyczną. Rodziny uczestniczące w festynie mogły doświadczyć innej, interesującej i kreatywnej formy spędzania czasu wolnego z dziećmi.