Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Festyn rodzinny pt. ,,Grzybobranie”

Dodano przez MOPS Kalisz, 2017-09-27 08:14:19

W dniu 22.09.2017 na terenie Centrum Edukacji Leśnej ,,Las Winiarski” w Kaliszu odbył się Festyn pt. ,, Grzybobranie” dla rodzin objętych pomocą i wsparciem asystentów rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Edukacja leśna, spacer ścieżką przyrodniczą, malowanie buziek, zmagania w karaoke, liczne gry i zabawy, tańce, konkursy, wspólne grillowanie – to niektóre z atrakcji, które czekały na uczestników festynu rodzinnego.
Głównym punktem programu festynu była zabawa w grzybobranie, w którą zaangażowali się wszyscy uczestnicy. Dzieci miały ogromną radość z licznych nagród ufundowanych przez sponsorów. Całemu spotkaniu towarzyszyła rodzinna, wesoła atmosfera z oprawą muzyczną.
Organizatorzy festynu zapewnili gorący i pyszny poczęstunek. Dzieci i ich opiekunowie z chęcią częstowali się owocami, drożdżówkami, domowymi wypiekami oraz innymi przekąskami. Największym zainteresowaniem cieszył się grill z kiełbaską, kaszanką i podpiekaną bułeczką. Wszystko to zapewnili sponsorzy.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Sponsorom Festynu, dzięki którym mogliśmy być uczestnikami tego wspaniałego przedsięwzięcia!