Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

INFORMACJA DOT. GRUPY WSPARCIA

Dodano przez MOPS Kalisz, 2022-03-02 13:35:04

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu Dział Pomocy Rodzinie i Dziecku serdecznie zaprasza rodziny zastępcze spokrewnione, niezawodowe, zawodowe  i rodzinne domy dziecka na spotkania w formie grupy wsparcia. Spotkania będą odbywały się w ustalonych wcześniej terminach, raz w miesiącu i jedno spotkanie przewidziane jest na 2 godziny.

Grupa wsparcia ma charakter otwarty, umożliwia wymianę informacji,  doświadczeń i emocji w zespole osób pełniących podobną rolę. Udział w spotkaniach jest dobrowolny, a tematy poszczególnych spotkań ustalane są wspólnie z uczestnikami.

Ze względu na utrzymującą się pandemię COVID-19 grupa wsparcia może być prowadzona w formie on-line oraz w tut. Ośrodku ( przy ul. Obywatelskiej 4 )przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny (bądź przekazanie informacji koordynatorowi rodzinnej pieczy zastępczej lub pracownikowi socjalnemu).

Jednocześnie pragniemy uzyskać od Państwa informację czy bylibyście Państwo dodatkowo zainteresowani do nawiązania wzajemnego kontaktu w innej formie niż grupa wsparcia.

Osoby do kontaktu: 
Iwona Hajduk - Kurzajczyk
Agata Sierocka
tel. 506-161-284