Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

KOMUNIKAT w związku z sytuacją epidemiologiczną

Dodano przez MOPS Kalisz, 2020-05-06 13:18:05

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu z uwagi na utrzymującą się sytuację epidemiologiczną w naszym kraju informuje, iż, sprawy urzędowe w naszym ośrodku należy załatwiać drogą elektroniczną lub telefoniczną (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 792).

Informujemy, że na stronie: http://mops-kalisz.pl/maile znajdują się adresy poczty elektronicznej do poszczególnych działów Ośrodka, natomiast na stronie http://mops.kalisz.ibip.pl/public/get_file.php?id=320029 spis telefonów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu gdzie znajdą Państwo dane kontaktowe telefoniczne do pracowników socjalnych.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i minimalizowanie pojawiającego się zagrożenia epidemiologicznego Klienci Ośrodka będą wpuszczani do budynku ośrodka pojedynczo i tylko w szczególnych przypadkach.

Osoby korzystające z pomocy Działu Pomocy Środowiskowej i Działu Asysty Rodzinnej proszeni są o korzystanie z wejścia do bud. A znajdującego się po prawej stronie od wejścia głównego. Prosimy nie korzystać z wejścia do budynku B.

Osoby korzystające z pomocy Działu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym, oraz osoby korzystające z Działu Pomocy Rodzinie i Dziecku proszone są zostawianie dokumentów w skrzynce na ogrodzeniu budynku przy ul. Obywatelskiej 4, oraz korzystanie z dzwonka do przywołania z budynku pracownika Ośrodka.

Trudna sytuacja wymaga od nas cierpliwości i akceptacji niedogodności, które mają na celu  zwiększenie bezpieczeństwa zarówno Klientów Ośrodka, jak i Pracowników. W związku z tym liczę na Państwa wyrozumiałość i współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Dyrektor MOPS Kalisz