Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

KOMUNIKAT z uwagi na sytuację epidemiologiczną

Dodano przez MOPS Kalisz, 2020-03-15 21:25:29

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu z uwagi na sytuację epidemiologiczną zwraca się z prośbą, by w miarę możliwości, sprawy urzędowe załatwiać drogą elektroniczną lub telefoniczną:

Informujemy, że na stronie: http://mops.kalisz.ibip.pl/public/ znajdują się adresy poczty elektronicznej do poszczególnych działów Ośrodka, natomiast poniżej znajduje się aktywny link pn. Spis telefonów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu gdzie znajdą Państwo dane kontaktowe telefoniczne do pracowników socjalnych.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i minimalizowanie pojawiającego się zagrożenia epidemiologicznego Klienci Ośrodka będą wpuszczani do budynku ośrodka pojedynczo.

Osoby korzystające z pomocy Działu Pomocy Środowiskowej i Działu Asysty Rodzinnej proszeni są o korzystanie z wejścia do bud. A znajdującego się po prawej stronie od wejścia głównego. Prosimy nie korzystać z wejścia do budynku B.

Trudna sytuacja wymaga od nas cierpliwości i akceptacji niedogodności, które mają na celu  zwiększenie bezpieczeństwa zarówno Klientów Ośrodka, jak i Pracowników. W związku z tym liczę na Państwa wyrozumiałość i współpracę w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. 

Dyrektor MOPS Kalisz