Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Nagrody dla pracowników kaliskiego MOPS-u

Dodano przez MOPS Kalisz, 2016-11-23 09:00:25

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej odebrali nagrody Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Błażej Małecki i Marcin Wasela zostali nagrodzeni w kategorii indywidualnej. Wyróżnienia odebrali w miniony poniedziałek 21 listopada, w Dzień Pracownika Socjalnego.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych, Rady Pomocy Społecznej i pracownicy ośrodków pomocy społecznej. Miasto Kalisz reprezentowali: Eugenia Jahura, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu oraz Błażej Małecki i Marcin Wasela - pracownicy socjalni MOPS w Kaliszu.

przemowienie

Podobnie, jak w latach ubiegłych, doroczne nagrody specjalne Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej przyznane zostały za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.


W tym roku przyznano 13 nagród pieniężnych, w tym 8 nagród indywidualnych i 5 nagród zespołowych oraz 10 wyróżnień w formie listów gratulacyjnych. Wśród laureatów nagród w zakresie wspierania osób i rodzin zmagających się z problemem uzależnień, a także stosowaniem innowacyjnych metod pracy znaleźli się: pracownicy socjalni MOPS Kalisz - Błażej Małecki i Marcin Wasela.

Sylwetki nagrodzonych: Błażej Małecki, Macin Wasela.

 

http://www.kalisz.pl/pl/q/aktualnosci/nagrody-dla-pracownikow-kaliskiego-mops-u

http://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/pomoc-spoleczna/art,8394,swieto-pracownikow-socjalnych.html

http://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/pomoc-spoleczna/art,8395,pracownicy-socjalni-o-swojej-pracy.html