Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Dodano przez MOPS Kalisz, 2023-05-10 12:31:46

    W ramach kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Krystiana Kinastowskiego zaprosił uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w Kaliszu do udziału w konkursie na „Plakat promujący Rodzicielstwo Zastępcze”. Przedmiotem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej – plakatu nawiązującej do tematu zawartego w tytule. Do kaliskich szkół podstawowych zostały rozwiezione plakaty oraz szczegółowe informacje dotyczące ww. konkursu.
Wykonane prace powinny zostać przekazane do przedstawicieli szkół lub bezpośrednio do MOPS przy ul. Obywatelskiej 4 w Kaliszu do dnia 18.05.2023r. do godz. 15.30. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Dniu Rodzicielstwa Zastępczego tj. 30.05.2023r.

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu zaprasza także, wszystkie osoby sprawujące pieczę zastępczą z terenu naszego Miasta oraz osoby wspierające i zainteresowane tą formą niesienia pomocy dzieciom, na festyn organizowany pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Krystiana Kinastowskiego z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który odbędzie się w dniu 19.05.2023r., w godzinach od 16.00 - 20.00, na terenie Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu przy ul. Winiarskiej 26.
W programie imprezy przewidziano liczne występy, konkursy z nagrodami, animacje, zabawy   oraz poczęstunek.
Organizatorami festynu są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu, Domy Dziecka w Kaliszu oraz Dom Pomocy Społecznej w Kaliszu.

Szczegółowe informacje o powyższych wydarzeniach można uzyskać telefonicznie:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu
Dział Pieczy Zastępczej i Pomocy Instytucjonalnej
tel. 797-430-442, tel. 506-162-419