Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Piknik rodzinny "Dbaj o zdrowie"

Dodano przez MOPS Kalisz, 2016-09-20 09:55:42

W dniu 17.09.2016r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu był współorganizatorem pikniku rodzinnego pn. „Dbaj o zdrowie”.
Na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr 7 w Kaliszu  im. Adama Mickiewicza odbywały się różnego rodzaju konkursy, gry, zabawy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji, wszystkie w tematyce zdrowego stylu życia, w które zaangażowani  byli  Asystenci rodziny oraz Klub Integracji Społecznej  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu .
Dzieci z rodzin objętych wsparciem asystentów rodziny wzięły udział w konkursie plastycznym pn. „Jak spędzam wolny czas z rodziną”. W konkursie wzięło udział 20 uczestników . Przyznano 3 nagrody główne i 5 wyróżnień. Uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodami pozyskanymi od sponsorów.
Uczestnicy festynu mogli bliżej zapoznać się z pracą asystenta rodziny, zostały rozpropagowane ulotki o zadaniach asystenta rodziny oraz informatory ułatwiające dotarcie do różnego rodzaju placówek i instytucji pomocowych na terenie miasta Kalisza.
Dla wszystkich uczestników pikniku był to mile spędzony czas.