Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Przeciwdziałania COVID-19 - obsługa interesantów

Dodano przez MOPS Kalisz, 2021-03-24 12:28:56

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu informuje, że z uwagi na  aktualną sytuację epidemiczną, wprowadził ograniczenia związane ze swobodnym wstępem interesantów do budynków MOPS oraz bezpośrednią obsługą interesantów.
Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie, zarówno interesantów jak i pracowników Ośrodka, preferowane są następujące formy komunikacji i załatwiania spraw w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaliszu:
- kontakt telefoniczny,
- poprzez platformę e-puap,
- tradycyjna poczta,
- poczta elektroniczna.
* numery telefonów i adresy mailowe znajdują się na stronie internetowej MOPS  Kalisz w zakładce "Informacje o ośrodku".

Pisma/ wnioski/  podania w formie papierowej można składać do oznakowanej skrzynki, umieszonej przy wejściu do MOPS w Kaliszu przy ul. Obywatelskiej 4.

W szczególnych sytuacjach, z uwagi na charakter sprawy,  istnieje możliwość bezpośredniej obsługi interesantów w wyznaczonych pomieszczeniach, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa sanitarnego.

W celu zminimalizowania ryzyka zakażenia pracowników, nastąpiła zmiana organizacji i systemu pracy na czas określony tj. do 9 kwietnia 2021 roku, poprzez wprowadzenie dla pracowników pracy zdalnej i rotacyjnej, co nie zaburzy funkcjonowania Ośrodka.

Godziny pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu pozostają bez zmian, tj. od godziny 7.30 do 15.30