Ta strona używa plików cookies.
Klauzula informacyjna    Jak wyłączyć cookies? OK
STRONA GŁÓWNA > Aktualności

Aktualnośći

Serniorzy na Festiwalu Smaków

Dodano przez MOPS Kalisz, 2018-06-26 10:43:15

Seniorzy z mieszkań chronionych przy ul. Częstochowskiej w Kaliszu na Festiwalu Smaków organizowanym przez Miasto Kalisz.

W piękną słoneczną pogodę dnia 09.06.2018 roku nasi Seniorzy z mieszkań chronionych przy ul. Częstochowskiej wybrali się wraz z opiekunami na odbywający się co roku z okazji obchodów dnia Miasta "Kaliski Festiwal Smaków", który odbył się przy Sanktuarium Św. Józefa. Seniorzy brali udział w Paradzie Gigantów która rozpoczynała trwający dwa dni Festiwal Smaków. Podczas zwiedzania stoisk Seniorzy mieli okazję degustować promowane przez producentów wyroby piekarnicze prezentowanych przez Sklep Społem w Kaliszu. Atrakcją dla Seniorów była niespodzianka kulinarna tj. żeberka w bułce, przygotowane przez Szefa Kuchni Kurt. Natomiast szef kuchni lokalu Fitlandia udzielił seniorom informacji dotyczących zdrowego odżywiania. Seniorzy również mieli okazję zobaczyć występy artystyczne zespołów ludowych oraz par tanecznych.

Mieszkańcy w dobrych humorach pod opieką swoich opiekunów wrócili do swoich mieszkań aby móc kontynuować tak dobrze rozpoczęty dzień.